+48 22 1022 000

 Aktualności

 

 COVID-19

Bezpieczeństwo - Procedury COVID-19

Bezpieczna instalacja naszych usług w Twoim domu i serwis techniczny.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, od początku trudnej sytuacji COVID-19, obowiązują u nas bezwzględne procedury. Działamy tak, by nikt nie czuł zagrożenia w trakcie instalacji lub serwisu.

Poniżej przedstawiamy środki ochrony osobistej i dobre praktyki stosowane każdego dnia, które zapewniają ochronę dla zdrowia Abonentów i pracowników FiberX.

 

Pamiętaj: jeśli pozostajesz w kwarantannie, poinformuj o tym fakcie Biuro Obsługi Klienta w trakcie zamawiania usług lub przekazać taką informację pracownikom technicznym, którzy kontaktują się z Tobą w sprawie serwisu lub podłączenia.

 

 

Procedury Bezpieczeństwo

Procedury
Bezpieczeństwo

Przekazane i przestrzegane. Opracowane dla bezpieczeństwa zarówno naszych abonentów jak i pracowników. Wszystkie czynności wykonujemy w określonym porządku. Zasady postępowania opracowaliśmy dla aktywności biurowej i wszystkich prac poza siedzibą FiberX.

 

Higiena rąk Zgodnie z zaleceniami

Higiena rąk
Zgodnie z zaleceniami

Wszyscy pracownicy VirtuaOperator zostali poinformowani o procedurach i wytycznych dotyczących higieny. Przeszkoleni i wyposażeni w odpowiednie środki dbamy o rutynowe zwiększenie bezpieczeństwa przeciw infekcji.

 

Ochrona osobista Maski i rękawiczki

Ochrona osobista
Maski i rękawiczki

Pracownicy w trakcie pracy bezwzględnie stosują środki ochrony osobistej. Wizyty w domach i firmach są dokonywane z założonymi maskami i wymienianymi rękawiczkami ochronnymi.

 

 

Obieg dokumentów Profilaktyka kontaktowa

Obieg dokumentów
Profilaktyka kontaktowa

Każdy dokument po kontakcie bezpośrednim jest umieszczany w jednostkowych koszulkach lub kopertach. Oznaczony zostaje dostarczony do biura i zabezpieczony przed dalszym kontaktem bezpośrednim.

 

Sprzęt i przedmioty Gospodarka sprzętem

Sprzęt i przedmioty
Gospodarka sprzętem

W ramach profilaktyki uznajemy każdy sprzęt i przedmioty jako potencjalne źródło niekorzystne dla zdrowia. Sprzęt odebrany od abonentów jest umieszczany w jednostkowych, zamkniętych opakowaniach do dalszego magazynowania. Nie przekazujemy abonentom sprzętu, który był wcześniej eksploatowany poza tą procedurą.

 

Auta służbowe Dezynfekcja pojazdów

Auta służbowe
Dezynfekcja pojazdów

Pojazdy i wyposażenie są na bieżąco dezynfekowane przy użyciu specjalnych środków. Auta gruntownie są poddane czyszczeniu przed, w trakcie i po pracy.

 

 

 

Najwyższy poziom ochrony

Każdy pracownik w firmie FiberX został poinformowany i przeszkolony do sprawnego działania w zgodzie z procedurami. Normy są przestrzegane w naszych biurach oraz w trakcie korzystania z aut służbowych i czynności wykonywanych w godzinach pracy. Dotyczą właściwego postępowania podczas instalacji i serwisów technicznych zarówno w domach jak i firmach naszych abonentów.